משרות  - הדרך הנוחה והיעילה לחיפוש משרות ברחבי הרשת
         
 
 

משרות קניות

משרות באיקאה
משרות בדיוטי פרי
משרות בהום סנטר
משרות בורטהיימר ספורט
משרות בזול סטוק
משרות בללין
משרות במגה ספורט
משרות במקססטוק
משרות בניו פארם
משרות בסופר פארם
     

משרות קניות

דרושים איקאה

איקאה פותחת לפניכם חלון הזדמנויות לקריירה בחברה בינלאומית, צעירה ודינאמית ומפרסמת מגוון משרות פנויות בחברה. ניתן לסנן את המשרות באיקאה לפי סניף (נתניה/ ראשל"צ/ קרית אתא), או לפי תחום. כל משרה כוללת תיאור, כישורים נדרשים וכפתור לשליחת קורות חיים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בתחום המעניין אתכם ולהגיש מועמדות לאחת או יותר מבין המשרות הפתוחות.
משרות באיקאה

דרושים דיוטי פרי

דרושים צעירים חסרי מנוח למגוון תפקידים בדיוטי פרי. באתר תוכלו לצפות בכל משרות הדרושים בדיוטי פרי, או לסנן את המשרות לפי קטגוריות כמו: קופאים/ קידום מכירות/ תפעול/ אופנה/ חנות הספורט ועוד. כל משרה כוללת תיאור, דרישות התפקיד ואפשרות להגשת מועמדות בצירוף קורות חיים.
משרות בדיוטי פרי

דרושים הום סנטר

בואו לעבוד בחברה מצליחה, צעירה ובעלת יכולת קידום מהירה. בדף הדרושים בהום סנטר תמצאו מגוון משרות בסניפי החברה ברחבי הארץ. בין המשרות: דרושים נציגי שירות ומכירה, יועצי מכירה, קופאים וכו'. המשרות מופיעות כרשימה עם תיאור, דרישות ומייל למשלוח קו"ח.
משרות בהום סנטר

דרושים ורטהיימר ספורט

לרשת ורטהיימר ספורט דרושים עובדים לאחר צבא. החברה מציעה מסלול קידום מהיר למתאימים ומזמינה אתכם לשלוח קו"ח לכתובת המייל שבאתר.
משרות בורטהיימר ספורט

דרושים זול סטוק

לסניפי הרשת של זול סטוק דרושים עובדים למגוון משרות :קופאים\ות, מוכרנים\ות, עובדים כללים, אחראי משמרת, עובדים כללים, מחסנאים\ות. תפקיד המוכרנים כולל מכירות פרונטאליות, מתן שירות ללקוחות החנות, תפעול החנות ועוד.
משרות בזול סטוק

דרושים ללין

לסניפי ללין דרושים עובדים עם גישה רומנטית לחיים. ניתן לאתר משרה לפי חנות או לצפות בכל המשרות. כל משרה כוללת תיאור קצר, דרישות ואפשרות לשליחת קו"ח.
משרות בללין

דרושים מגה ספורט

לסניפי מגה ספורט דרושים נציגי מכירות ועוד. את המשרות הפנויות תמצאו באתר עם דרישות, כתובת מייל לשליחת קו"ח וטלפון ליצירת קשר.
משרות במגה ספורט

דרושים מקססטוק

היכנסו לדף הדרושים של מקססטוק על מנת למלא את פרטיכם לצורך מציאת משרה
משרות במקססטוק

דרושים ניו פארם

רשת ניו-פארם מחפשת אנשים מוכשרים ומקצועיים למגוון תפקידים במטה ובסניפים. ניתן לחפש משרות באתר לפי תחומים כמו: הנהלה/ אדמיניסטרציה/ רוקחות/ קוסמטיקה... בחירה בתחום מסוים תפתח את המשרות הפנויות באותו תחום. כל משרה כוללת תיאור, דרישות ואפשרות למשלוח קו"ח.
משרות בניו פארם

דרושים סופר פארם

אם אתם אוהבים אנשים, בעלי יוזמה וראש גדול, אתם כנראה מתאימים לעבודה בסופר פארם! לסופר פארם דרושים עובדים למגוון תפקידים, ביניהם: דרושים רוקחים, קופאים, מחסנאים, יועצי יופי ועוד. ניתן לסנן את המשרות באתר לפי אזור בארץ, סניף ותפקיד. כל משרה כוללת תיאור קצר, דרישות ואפשרות להגשת מועמדות בצירוף קו"ח דרך האתר. ניתן להגיש מועמדות למספר משרות/ סניפים. בהצלחה!
משרות בסופר פארם
 
כל הזכויות שמורות - משרות