משרות  - הדרך הנוחה והיעילה לחיפוש משרות ברחבי הרשת
         
 
 

משרות ביגוד

משרות בTNT
משרות בגולף אנד קו
משרות בדלתא
משרות בהוניגמן
משרות בפוקס
משרות בקסטרו
משרות ברנואר
     

משרות ביגוד

דרושים TNT

אם אתם בראש צעיר, מבינים סטיילינג ואוהבים אנשים, TNT מזמינה אתכם להשתלב בעולם האופנה בתפקיד מאתגר ובסביבה דינאמית. באתר תוכלו לשלוח קו"ח לעבודה בצוותי מכירה או בצוותי ניהול. בהצלחה!
משרות בTNT

דרושים גולף אנד קו

קבוצת גולף אנד קו מזמינה אתכם להצטרף לעולם של אופנה. באתר החברה תמצאו את התפקידים הדרושים לגולף, לאינטימה, לפולגת, למקס מורטי ולבלו בירד. עם אפשרות לבחור במשרה הרצויה, למלא פרטים אישיים ולשלוח קו"ח דרך האתר. בהצלחה!
משרות בגולף אנד קו

דרושים דלתא

דלתא מזמינה אתכם להיות חלק מחברה מובילה וצוות מנצח, ומציעה מגוון משרות בסניפי החברה ברחבי הארץ. בין המשרות: דרושים לדלתא מוכרים מנוסים ומנהלי חנות. כל משרה מופיעה עם דרישות ואפשרות למשלוח קו"ח.
משרות בדלתא

דרושים הוניגמן

אם יש לך חוש לסטייל ותשוקה לאופנה, הוניגמן היא המקום שלך. באתר ישנה אפשרות לשליחת קו"ח לחברה, ללא פירוט משרות הדרושים בהוניגמן.
משרות בהוניגמן

דרושים פוקס

באתר זה תמצאו מודעות דרושים לעולם האופנה של פוקס. כל משרה כוללת: מיקום, תיאור, דרישות ואפשרות לשליחת קורות חיים דרך האתר. בין המשרות: דרושים יועצי מכירות לפוקס.
משרות בפוקס

דרושים קסטרו

בקישור הבא תוכלו למצוא מגוון משרות פנויות בקסטרו. המשרות מחולקות לפי: משרות בחנויות, משרות במטה ומשרות חמות. כל משרה כוללת תיאור ודרישות התפקיד. ניתן לשלוח קורות חיים ו/ או למלא טופס הגשת מועמדות דרך האתר. בין המשרות המוצעות: דרושים צוותי מכירה לקסטרו, צוותי ניהול, נציגי שירות לקוחות, מעצבי אופנה, משרות סטודנטים ועוד. כנסו, שלחו פרטים ועצבו לכם עתיד!
משרות בקסטרו

דרושים רנואר

כאן תמצאו מגוון משרות דרושים במשפחת רנואר המחודשת. ניתן לסנן את המשרות באתר לפי אזור, עיר וסוג משרה. בנוסף, המשרות מוצגות בטבלה לפי החלוקה הבאה: אזור, עיר, שם משרה, סוג משרה, דרישות, פרטים נוספים ואופציה לשליחת קורות חיים. בין המשרות באתר תמצאו משרות דוגמנות ברנואר, מכירות, ניהול, מחסנאות ועוד.
משרות ברנואר
 
כל הזכויות שמורות - משרות